wisiorek złoty surowy diament

  • Cena: 1,956.99 zł
  • Ilość odwiedzin: 189

Opis produktu

Wysokiej klasy wisiorek wykonany w całości z białego złota o próbie 0,585 / 14 karatów, z naturalnymi, certyfikowanymi klejnotami: pięknym diamentem  surowym czarnym, w połączeniu z białym brylancikiem.
Wymiary:
Długość wyrobu: 1.74 cm
Grubość wyrobu: 0.37 cm
Szerokość wyrobu: 0.56 cm
Przybliżona waga: 0.60 gram
Masa diamentu: 0,35 karat
Doskonała jakość wykonania gwarantowana. Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.
Do każdego zakupionego wyrobu dodajemy certyfikat gwarantujący i opisujący że jest to naturalny diament z jego wielkością , czystością oraz barwą. Diament to ponoć najlepszy przyjaciel kobiety ! Greckie słowo "adamas" oznacza "niezwyciężony". Jest to najczystsza, krystaliczna forma węgla. Powstaje z węgla krystalizującego się pod ogromnym ciśnieniem i temperaturą w magmie wulkanicznej. Pod względem wydobytych okazów, na mapie geografii świata królują Indie. Ciekawostką jest, że klejnot ten zyskał popularność w Europie dopiero w XII wieku. Współcześnie, jest na całym świecie symbolem prestiżu i władzy, jako kamień piękny, rzadki i wartościowy.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!