wisiorek serduszko rodowane srebro 925 z cyrkoniami

• Cena: 119.99 zł
  • Ilość odwiedzin: 196

Opis produktu

Stylowy wisiorek serduszko wykonany w calosci ze srebra pokrytego szlachetnym rodem zabezpieczajacym przed czernieniem  z cyrkoniami w kolorze bialym.
Wymiary:
Dlugosc wyrobu: 4.6 cm
Szerokosc wyrobu: 4.6 cm
Przyblizona waga: 3.8 gram
Doskonala jakosc wykonania gwarantowana.Do kazdego produktu dodajemy eleganckie pudelko i metke jubilerska z pustym miejscem na cene - tak przygotowana bizuteria staje sie idealnym prezentem.
Cyrkonie nazywane sa syntetycznymi diamentami. Nazwa pochodzi od perskiego slowa „zargun” oznaczajacego „podobny do zlota”. Dzieki mistrzowskim szlifom, kamienie emanuja wyjatkowym blaskiem.Popularnosc cyrkonii na rynku jubilerskim datuje sie od 1976 roku. Barwa cyrkonii w bizuterii moze byc zróznicowana - uzyskuje sie ja w zaleznosci od dodanego pierwiastka - jednak wiekszym uznaniem ciesza sie kamienie transparentne.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!