wisiorek białe złoto i diamenty

  • Cena: 641.99 zł
  • Ilość odwiedzin: 152

Opis produktu

Czarowny elegancki wisiorek, wykonany w całości z białego złota o próbie 0,585 / 14 karatów, z naturalnymi, certyfikowanymi diamentami w kolorze H czystość I1.
Wymiary:
Długość wyrobu: 1.5 cm
Szerokość wyrobu: 1.5 cm
Przybliżona waga: 0.95 gram
Masa diamentu: 0,035 karat
Ilość kamieni: 7
Doskonała jakość wykonania gwarantowana. Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.
Do każdego zakupionego wyrobu dodajemy certyfikat gwarantujący i opisujący że jest to naturalny diament z jego wielkością , czystością oraz barwą. Diament to ponoć najlepszy przyjaciel kobiety ! Greckie słowo "adamas" oznacza "niezwyciężony". Jest to najczystsza, krystaliczna forma węgla. Powstaje z węgla krystalizującego się pod ogromnym ciśnieniem i temperaturą w magmie wulkanicznej. Pod względem wydobytych okazów, na mapie geografii świata królują Indie. Ciekawostką jest, że klejnot ten zyskał popularność w Europie dopiero w XII wieku. Współcześnie, jest na całym świecie symbolem prestiżu i władzy, jako kamień piękny, rzadki i wartościowy.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!