Śpiworek Grobag Zippy Zebras - Travel 2,5 tog, Gro Company

• Marka: Gro Company
  • Ilość odwiedzin: 172

Opis produktu

Podrózny spiworek Grobag Travel brytyjskiej marki GRO jest latwy w uzyciu, a przede wszystkim komfortowy dla maluszka – zostal zaprojektowany tak, aby nadawal sie na co dzien do lózeczka, jak równiez do wózka spacerowego, samochodu czy gdziekolwiek indziej, gdzie Twoje dziecko korzysta z pasów bezpieczenstwa.
Ma suwak otwierany w obie strony i otwór z tylu, dzieki któremu dostosowany jest do pieciopunktowych pasów bezpieczenstwa. Otwór jest zapinany na rzep, wiec jesli nie jestescie w podrózy, mozesz uzywac Grobag Travel jak typowy spiworek.
Najwazniejsze cechy:
- Warstwa zewnetrzna wykonana ze 100% bawelny we wzór w zebry na roslinno-owocowym tle w pieknych pastelowych kolorach: odcieniach niebieskiego, rózowego i zieleni

- Podszewka wykonana z dzianiny ze 100% bawelny

- Szybkoschnacy wklad z poliestru

- Dostosowany do pieciopunktowych pasów bezpieczenstwa

- Dwustronny suwak z przodu i otwór z tylu na pieciopunktowe pasy bezpieczenstwa we wszystkich rozmiarach, zabezpieczony przed niekontrolowanym otwarciem przez dziecko oraz przed pocieraniem o skóre maluszka

- Nadaje sie do prania w pralce w temperaturze 40°C oraz suszenia w suszarce bebnowej w niskiej temperaturze

- Do produktu dolaczony jest termometr pokojowy (dla rozmiarów 0-6 i 6-18 m-cy), instrukcja obslugi i broszura informacyjna na temat zasad zdrowego snu

- Spelnia wymogi British Australian USA Standards Institution

Rozmiary:
0-6 m-cy:
- minimalna waga dziecka - 4 kg

- maksymalny wzrost dziecka - okolo 68 cm

6-18 m-cy:
- minimalna waga dziecka - 8,1 kg

- maksymalny wzrost dziecka - okolo 86 cm

18-36 m-cy:
- minimalna waga dziecka - 11,4 kg

- maksymalny wzrost dziecka - okolo 98 cm

REKOMENDOWANE CENY DETALICZNE:
- rozmiar 0-6 mcy: 149 zl

- rozmiar 6-18 mcy: 165 zl

- rozmiar 18-36 mcy: 179 zl

Brytyjska marka Gro Company to lider rynku spiworków do spania do dzieci. Powstala w 2000 roku jako wynik typowych rodzicielskich staran Ouvrielle i Rona Holmesów o spokojny sen ich syna Sama. Szwagierka z Austrii uzyczyla umeczonej parze niemowlecego spiworka – tego typu rozwiazania nie byly jeszcze wówczas znane w Wielkiej Brytanii – a ten okazal sie dla nich prawdziwym zbawieniem, bo dziecko przespalo az 12 godzin! Tak narodzil sie pomysl stworzenia pierwszego Grobag – spiworka, który wspieralby rodziców w ich zmaganiach o zdrowy i bezpieczny sen maluszków. Dzis marka ma na koncie kilka milionów sprzedanych spiworków, swiatowa renome, wiele nagród przyznanych przez miedzynarodowe organizacje i kilkanascie produktów, ulatwiajacych rodzicielstwo.
Gro od poczatku scisle wspólpracuje z organizacja The Lullaby Trust, propagujaca bezpieczny sen dziecka, prowadzaca badania i profilaktyke SIDS (Zespól naglej smierci lózeczkowej niemowlat).

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!