Śpiworek Grobag Interstellar Sparkle o grubości 2,5 tog Jacquard, GRO Company

• Marka: Gro Company
  • Ilość odwiedzin: 206

Opis produktu

Spiworek do spania Grobag brytyjskiej marki GRO jest latwy w uzyciu, a przede wszystkim komfortowy. Odpinane ramionko i dwustronny suwak z boku pozwalaja na bezproblemowe wyciaganie dziecka czy na zmiane pieluchy bez potrzeby budzenia go. Zaokraglony szeroki dól sprawia, ze maluszek moze swobodnie ulozyc nózki, w naturalnej pozycji, z dbaloscia o rozwój bioder. Spiworek wyposazony jest w szybkoschnacy wklad z poliestru oraz suwak Zip-click dostepny we wszystkich rozmiarach.
Najwazniejsze cechy:
Warstwa zewnetrzna wykonana z luksusowej zakardowej dzianiny w oryginalny wzór w rzedy szarych i turkusowych gwiazdek, o fakturze stymulujacej sensorycznie male raczki

Podszewka wykonana z supermiekkiego jerseyu – 100% bawelny

Szybkoschnacy wklad z poliestru

Odpinane ramionka

Dwustronny suwak z boku

Nadaje sie do prania w pralce w temperaturze 40°C oraz suszenia w suszarce bebnowej w niskiej temperaturze

Do produktu dolaczony jest termometr pokojowy (dla rozmiarów 0-6 i 6-18mcy), instrukcja obslugi i broszura informacyjna na temat zasad zdrowego snu

Spelnia wymogi British Standards Institution

Dodatkowe atuty uzywania Grobag:
ogranicza odruch Moro – maluch sie nie wybudza

zmniejsza objawy kolki

zapewnia spokojniejszy i dluzszy sen

Rozmiary:
0-6 m-cy:
minimalna waga dziecka - 4 kg

maksymalny wzrost dziecka - okolo 68 cm

6-18 m-cy:
minimalna waga dziecka - 8,1 kg

maksymalny wzrost dziecka - okolo 86 cm

18-36 m-cy:
minimalna waga dziecka - 11,4 kg

maksymalny wzrost dziecka - okolo 98 cm

REKOMENDOWANE CENY DETALICZNE:
rozmiar 0-6 mcy: 149 zl

rozmiar 6-18 mcy: 165 zl

rozmiar 18-36 mcy: 179 zl

Brytyjska marka Gro Company to lider rynku spiworków do spania do dzieci. Powstala w 2000 roku jako wynik typowych rodzicielskich staran Ouvrielle i Rona Holmesów o spokojny sen ich syna Sama. Szwagierka z Austrii uzyczyla umeczonej parze niemowlecego spiworka – tego typu rozwiazania nie byly jeszcze wówczas znane w Wielkiej Brytanii – a ten okazal sie dla nich prawdziwym zbawieniem, bo dziecko przespalo az 12 godzin! Tak narodzil sie pomysl stworzenia pierwszego Grobag – spiworka, który wspieralby rodziców w ich zmaganiach o zdrowy i bezpieczny sen maluszków. Dzis marka ma na koncie kilka milionów sprzedanych spiworków, swiatowa renome, wiele nagród przyznanych przez miedzynarodowe organizacje i kilkanascie produktów, ulatwiajacych rodzicielstwo.
Gro od poczatku scisle wspólpracuje z organizacja The Lullaby Trust, propagujaca bezpieczny sen dziecka, prowadzaca badania i profilaktyke SIDS (Zespól naglej smierci lózeczkowej niemowlat).

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!