Skip Hop - Zestaw Bento Lunch Set

• Marka: Skip Hop
  • Ilość odwiedzin: 318

Opis produktu

Jestescie aktywna rodzina, która spedza sporo czasu spedza poza domem? LunchBox BENTO zostalo stworzone z mysla o Was! LunchBox BENTO to funkcjonalny zestaw do przechowywania pozywienia. Zestaw sklada sie z 6 pojemników z pokrywkami, termoizolacyjnego etui oraz specjalnego wkladu chlodzacego. Ten profesjonalny zestaw pomoze Wam szybko i latwo spakowac posilek przygotowany w domu i zabrac go ze soba. Etui BENTO to poreczna torba wypelniona termoizolowanym materialem, który pomaga utrzymac odpowiednia temperature wewnatrz etui. W etui mozna przenosic cieple dania lub wymagajace chlodu przekaski. By utrzymac chlodna temperature wystarczy wraz z pojemnikami wlozyc do srodka wczesniej zamrozony wklad chlodzacy (bedacy czescia zestawu). Na górze etui znajduje sie gumka, w której umiescic mozna bidon lub termos.
POJEMNIKI W 6 kolorowych, szczelnie zamykanych pojemnikach przechowywac mozna gotowe dania, owoce, warzywa i inne przekaski. W pojedyncznym, pojemniku zmiesci sie posilek o gramaturze 30 gr lub180 ml. Pojemniki mozna podgrzewac w mikrofali jak i wykorzystywac do zamrazania w nich zywnosci. Jezeli w pojemnikach serwowany jest posilek dla Dzieci - mozna je ze soba sprytnie polaczyc. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego balaganu i rozlewania tudziez wysypywania zawartosci tymczasowych miseczek. LunchBox BENTO jest niezastapione sie podczas pikników, wycieczek, wyjazdów, a takze w pracy lub szkole.
- to praktyczny pojemnik, dzieki któremu uspokajajacy smoczek bedzie zawsze pod reka dzieki sprytnemu systemowi

- smoczki sa przechowywane w osobnych komorach i nigdy sie nie dotykaja

- by otworzyc jedna z komór wystarczy nacisnac odpowiednie czerwone kóleczko

- dla naszej wygodny pojemnik wyposazony jest w specjalny uchwyt – mozemy wiec zamocowac go w zasiegu naszej reki

- pojemnik jest przezroczysty – doskonale widzimy w której komorze znajduje sie smoczek

- jest uniwersalny – pomiesci smoczki najrózniejszych firm

- latwo go utrzymac w czystosci myjac tradycyjnie lub w zmywarce (na górnej pólce)

- nie zawiera szkodliwego dla zdrowia bisphenol-u A, phthalate-u i PVC

- spelnia norme jakosci ASTM

- mozna go skompletowac z praktycznym pojemnikiem na mokre chusteczki SKIP HOP SWIPE

- gwarancja 12 miesiecy

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!