Skip Hop - Parasolka Zoo Jednorożec

• Marka: Skip Hop
  • Ilość odwiedzin: 168

Opis produktu

Kiedy pogoda plata nam figle, warto miec pod reka parasol, szczególnie gdy naszym Nieustraszonym Odkrywcom Swiata, na slowo „pada deszcz” - wesolo blyszcza oczy!
Wlasny parasol to praktyczny i wielce pozadany przez dzieci ekwipunek. Przydaje sie wlasciwie o kazdej porze roku, chroniac maluchy przed zimnymi kroplami deszczu i nieprzyjemnymi podmuchami wiatru.
Parasol ZOO zdobia dobrze znane dzieciom zwierzatka - Malpka, Biedronka i Sówka. Jego daszek jest wyjatkowo gleboki, co z pewnoscia zostanie docenione podczas wiekszych opadów, kiedy dzieci beda staraly sie jak najbardziej zaslonic przed zacinajacym deszczem. A wtedy … przyda sie i innowacyjne „okienko”, przez które wszystko widac!

Opis szczególowy:
• To dziecieca parasolka chroniaca przed deszczem i wiatrem
• Wykonana jest z wysokiej jakosci materialów
• Ma wyjatkowo gleboki daszek, wygodna do trzymania raczke oraz latwy i bezpieczny dla malych paluszków system otwierania
• Wyposazony jest w innowacyjne „okienko” - przezroczysty material
• Mierzy 72,50 cm
• Glówny bohater aplikacji – Biedronka, Malpka i Sowa – wystepuje równiez na innych „deszczowych” akcesoriach SKIP HOP – pelerynce
Gwarancja 12 miesiecy

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!