pierścionek złoto 585/14k i diamenty

  • Cena: 2,090.99 zł
  • Ilość odwiedzin: 370

Opis produktu

Elegancki pierścionek wykonany w całości ze złota o próbie 0,585 / 14 karatów z naturalnymi certyfikowanymi diamentami w połączeniu z rubinami.Przybliżona waga: 2.22 gram
36 Diamentów, szlif brylantowy, masa 0,08 ct., barwa H-I, czystość SI1-I1
19 Rubinów, masa 0,7 ct
Dostępne rozmiary pierścionków: od 10 do 18. Prosimy o podanie wybranego rozmiaru w adnotacji przy składaniu zamówienia lub po złożeniu zamówieniu drogą mailową.
Doskonała jakość wykonania gwarantowana.Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.
Do każdego zakupionego wyrobu dodajemy certyfikat gwarantujący i opisujący że jest to naturalny diament z jego wielkością , czystością oraz barwą.Diament to ponoć najlepszy przyjaciel kobiety ! Greckie słowo "adamas" oznacza "niezwyciężony". Jest to najczystsza, krystaliczna forma węgla. Powstaje z węgla krystalizującego się pod ogromnym ciśnieniem i temperaturą w magmie wulkanicznej. Pod względem wydobytych okazów, na mapie geografii świata królują Indie. Ciekawostką jest, że klejnot ten zyskał popularność w Europie dopiero w XII wieku. Współcześnie, jest na całym świecie symbolem prestiżu i władzy, jako kamień piękny, rzadki i wartościowy.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!