pierścionek serce, złoto i 29 diamentów

  • Cena: 3,127.99 zł
  • Ilość odwiedzin: 246

Opis produktu

Zjawiskowy pierścionek z serduszkiem, wykonany w całości z białego i różowego (serce) złota o próbie 0,585 / 14 karatów. Pierścionek ozdobiony 29-cioma naturalnymi certyfikowanymi diamentami  w kolorze G czystość VS.
Uwaga – produkt na zamówienie. Czas realizacji od trzech do dziecięciu dni roboczych. Dostępne rozmiary pierścionków: od 10 do 18. Prosimy o podanie wybranego rozmiaru w adnotacji przy składaniu zamówienia lub po złożeniu zamówieniu drogą mailową.
Wymiary:
Szerokość frontu pierścionka: 0.7 cm
Waga w zależności od rozmiaru, średnia waga ok. 4 gram
Masa diamentów: 0,11 karata
Ilość kamieni: 29
Doskonała jakość wykonania gwarantowana. Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.
Do każdego zakupionego wyrobu dodajemy certyfikat gwarantujący i opisujący że jest to naturalny diament z jego wielkością , czystością oraz barwą.Diament to ponoć najlepszy przyjaciel kobiety ! Greckie słowo "adamas" oznacza "niezwyciężony". Jest to najczystsza, krystaliczna forma węgla. Powstaje z węgla krystalizującego się pod ogromnym ciśnieniem i temperaturą w magmie wulkanicznej. Pod względem wydobytych okazów, na mapie geografii świata królują Indie. Ciekawostką jest, że klejnot ten zyskał popularność w Europie dopiero w XII wieku. Współcześnie, jest na całym świecie symbolem prestiżu i władzy, jako kamień piękny, rzadki i wartościowy.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!