pierścionek białe złoto ametyst diamenty

  • Cena: 1,246.99 zł
  • Ilość odwiedzin: 338

Opis produktu

Wyjątkowej urody pierścionek wykonany w całości z białego złota o próbie 0,585 / 14 karatów z naturalnymi certyfikowanymi diamentami  w kolorze H ,czystość I1 w połączeniu z naturalnym ametystem.
Uwaga – produkt na zamówienie. Czas realizacji od trzech do dziecięciu dni roboczych. Dostępne rozmiary pierścionków: od 10 do 18. Prosimy o podanie wybranego rozmiaru w adnotacji przy składaniu zamówienia lub po złożeniu zamówieniu drogą mailową.
Wymiary:
Waga w zależności od rozmiaru, średnia waga ok. 1.35 gram
Średnica korony 1 x 0.5 cm
Masa diamentów: 0,03 karat; masa ametystu: 0,8 karat
Ilość diamentów: 5
Doskonała jakość wykonania gwarantowana.Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.
Do każdego zakupionego wyrobu dodajemy certyfikat gwarantujący i opisujący że jest to naturalny diament z jego wielkością , czystością oraz barwą.Diament to ponoć najlepszy przyjaciel kobiety ! Greckie słowo "adamas" oznacza "niezwyciężony". Jest to najczystsza, krystaliczna forma węgla. Powstaje z węgla krystalizującego się pod ogromnym ciśnieniem i temperaturą w magmie wulkanicznej. Pod względem wydobytych okazów, na mapie geografii świata królują Indie. Ciekawostką jest, że klejnot ten zyskał popularność w Europie dopiero w XII wieku. Współcześnie, jest na całym świecie symbolem prestiżu i władzy, jako kamień piękny, rzadki i wartościowy.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!