LILLIPUTIENS Piłeczka z dzwoneczkiem i szeleszczącą folią Lemur George 6 m+

Opis produktu

Pileczka z dzwoneczkiem i szeleszczaca folia z kolekcji Lemur George belgijskiej marki Lilliputiens to miekka aktywizujaca zabawka dla niemowlat. Pilka ma kolor niebieski i odstajace, stymulujace sensorycznie elementy, jak glowa lemura z uszkami i krótkimi wloskami z tasiemek, dlugie lapy i dlugi puchaty ogon. Ogon szelesci, a poruszana pileczka – dzwoni. Zabawka jest poreczna i calkowicie bezpieczna. Odpowiada na potrzebe turlania i rzucania przedmiotów, co jest naturalnym etapem rozwoju maluszka. Rozwija mala motoryke (chwytanie i potrzasanie), aktywizuje zmysl dotyku i sluchu (szelesci i dzwoni).
Do tej zabawki mozesz dobrac inne z tym samym bohaterem.
Idealnie nadaje sie na prezent.
Mozna prac w pralce w temperaturze do 30°C w delikatnym cyklu.
seria: grzechotki i gryzaki
kolekcja: Lemur George
indeks: 83016
producent: Lilliputiens
bezpieczne od 0+
wiek rekomendowany: 6 m+
material: poliester
design: Belgia
wymiary produktu: 10 x 10 cm
waga produktu: 59 g
bezpieczenstwo i jakosc: EN71, CE, ASTM, ISO 9001
O kolekcji:
Lemur George to najbardziej przyjazne i lobuzerskie zwierzatko w dzungli. Ma milion pomyslów, zna mnóstwo sztuczek i niczego sie boi.
Poznaj wszystkie produkty Lilliputiens, których bohaterem jest Lemur George – Link do kolekcji
Lilliputiens to belgijska marka, zalozona w 1995 roku przez dwójke pasjonatów rodzimych produktów dla dzieci. Zespól kreatywny marki tworza glównie mamy, które potrafia znajdowac najlepsze odpowiedzi na potrzeby dzieci i najlepiej wiedza czego maluchy oczekuja od zabawek na kolejnych etapach swojego rozwoju. To dlatego produkty Lilliputiens nigdy nie sa tylko tym, czym sie na poczatku wydaja. Kazdy z nich ma ukryte funkcje, zaskakuje, rozbudza ciekawosc i zacheca do nowych odkryc. Produkowane na bazie tkanin, miekkie, cudownie kolorowe i budzace pozytywne emocje zabawki wyrózniaja sie wyjatkowa jakoscia i fascynujaca kreatywnoscia. Idea marki jest, poprzez niezwykle zabawki, oferowanie pomocy rodzicom w wychowywaniu twórczego i otwartego pokolenia.
Jesli szukasz stymulujacych, pieknych i calkowicie bezpiecznych zabawek, z cudownymi detalami, które zachwyca nie tylko dzieci, ale nawet Ciebie, odkryj Lilliputiens!
Lilliputiens - A world full of little wonders.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!