LILLIPUTIENS Piłeczka z dzwoneczkiem i szeleszczącą folią Czerwony Kapturek 6 m+

Opis produktu

Pileczka z dzwoneczkiem i szeleszczaca folia z kolekcji Czerwony Kapturek belgijskiej marki Lilliputiens to miekka aktywizujaca zabawka dla niemowlat. Ma kolor rózowy i na jednej ze stron postac Czerwonego Kapturka, z odstajacymi, stymulujacymi sensorycznie elementami, jak czapeczka, warkoczyki, raczki i nózki w futrzanych bucikach. Kapturek wydaje szeleszczacy dzwiek przy pocieraniu, a poruszana pileczka – dzwoni. Zabawka jest poreczna i calkowicie bezpieczna. Odpowiada na potrzebe turlania i rzucania przedmiotów, co jest naturalnym etapem rozwoju maluszka. Rozwija mala motoryke (chwytanie i potrzasanie), aktywizuje zmysl dotyku i sluchu (szelesci i dzwoni).
Do tej zabawki mozesz dobrac inne z tym samym bohaterem.
Idealnie nadaje sie na prezent.
Mozna prac w pralce w temperaturze do 30°C w delikatnym cyklu.
seria: grzechotki i gryzaki
kolekcja: Czerwony Kapturek
indeks: 83015
producent: Lilliputiens
bezpieczne od 0+
wiek rekomendowany: 6 m+
material: poliester
design: Belgia
wymiary produktu: 10 x 10 cm
waga produktu: 68 g
bezpieczenstwo i jakosc: EN71, CE, ASTM, ISO 9001
O kolekcji:
Czerwony Kapturek to pelna radosci, odwazna i przebojowa dziewczynka, która wcale nie boi sie wilka, a nawet... nosi buciki z jego futra! Tylko czeka, by zostac bohaterka nowych przygód, które dla niej wymyslisz.
Poznaj wszystkie produkty Lilliputiens, których bohaterem jest Czerwony Kapturek – Link do kolekcji
 Lilliputiens to belgijska marka, zalozona w 1995 roku przez dwójke pasjonatów rodzimych produktów dla dzieci. Zespól kreatywny marki tworza glównie mamy, które potrafia znajdowac najlepsze odpowiedzi na potrzeby dzieci i najlepiej wiedza czego maluchy oczekuja od zabawek na kolejnych etapach swojego rozwoju. To dlatego produkty Lilliputiens nigdy nie sa tylko tym, czym sie na poczatku wydaja. Kazdy z nich ma ukryte funkcje, zaskakuje, rozbudza ciekawosc i zacheca do nowych odkryc. Produkowane na bazie tkanin, miekkie, cudownie kolorowe i budzace pozytywne emocje zabawki wyrózniaja sie wyjatkowa jakoscia i fascynujaca kreatywnoscia. Idea marki jest, poprzez niezwykle zabawki, oferowanie pomocy rodzicom w wychowywaniu twórczego i otwartego pokolenia.
Jesli szukasz stymulujacych, pieknych i calkowicie bezpiecznych zabawek, z cudownymi detalami, które zachwyca nie tylko dzieci, ale nawet Ciebie, odkryj Lilliputiens!
Lilliputiens - A world full of little wonders.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!