LILLIPUTIENS Grzechotka z lusterkiem i szeleszczącą folią Lemur George 3 m+

Opis produktu

Grzechotka z lusterkiem z kolekcji Lemur George belgijskiej marki Lilliputiens to miekka aktywizujaca zabawka dla niemowlat. Bezpieczne i gietkie lusterko stanowi szeroki usmiech charakterystycznego dla marki zwierzatka – bordowego Lemura Georga. Zabawka jest równoczesnie grzechotka, ma uszka i krótkie wlosy z barwnych tasiemek i wydaje szeleszczacy dzwiek przy pocieraniu. Ma pluszowy uchwyt, latwy do utrzymania w malych raczkach. Rozwija mala motoryke (m. in. chwytanie i potrzasanie), aktywizuje zmysl sluchu (szelesci, grzechocze), wzroku i dotyku.
Do tej zabawki mozesz dobrac inne z tym samym bohaterem.
Idealnie nadaje sie na prezent.
Mozna prac w pralce w temperaturze do 30°C w delikatnym cyklu.
seria: grzechotki i gryzaki
kolekcja: Lemur George
indeks: 86854
producent: Lilliputiens
bezpieczne od 0+
wiek rekomendowany: 3 m+
material: poliester
design: Belgia
wymiary produktu: 11 x 9,5 x 1,5 cm
waga produktu: 18 g
bezpieczenstwo i jakosc: EN71, CE, ASTM, ISO 9001
O kolekcji:
Lemur George to najbardziej przyjazne i lobuzerskie zwierzatko w dzungli. Ma milion pomyslów, zna mnóstwo sztuczek i niczego sie boi.
Poznaj wszystkie produkty Lilliputiens, których bohaterem jest Lemur George – Link do kolekcji
Lilliputiens to belgijska marka, zalozona w 1995 roku przez dwójke pasjonatów rodzimych produktów dla dzieci. Zespól kreatywny marki tworza glównie mamy, które potrafia znajdowac najlepsze odpowiedzi na potrzeby dzieci i najlepiej wiedza czego maluchy oczekuja od zabawek na kolejnych etapach swojego rozwoju. To dlatego produkty Lilliputiens nigdy nie sa tylko tym, czym sie na poczatku wydaja. Kazdy z nich ma ukryte funkcje, zaskakuje, rozbudza ciekawosc i zacheca do nowych odkryc. Produkowane na bazie tkanin, miekkie, cudownie kolorowe i budzace pozytywne emocje zabawki wyrózniaja sie wyjatkowa jakoscia i fascynujaca kreatywnoscia. Idea marki jest, poprzez niezwykle zabawki, oferowanie pomocy rodzicom w wychowywaniu twórczego i otwartego pokolenia.
Jesli szukasz stymulujacych, pieknych i calkowicie bezpiecznych zabawek, z cudownymi detalami, które zachwyca nie tylko dzieci, ale nawet Ciebie, odkryj Lilliputiens!
Lilliputiens - A world full of little wonders.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!