LILLIPUTIENS Grzechotka z gryzakiem i szeleszczącą folią Jednorożec Louise 3 m+

Opis produktu

Grzechotka z gryzakiem i szeleszczaca folia Jednorozec Louise belgijskiej marki Lilliputiens to aktywizujaca zabawka dla niemowlat. Ma postac slicznego Jednorozca Louise, który potrzasany wydaje przyjemne dla ucha dzwieki, a jego lapka szelesci przy pocieraniu. Dól zabawki stanowi z kolei rózowy, okragly, fakturowany gryzaczek, latwy do utrzymania w malych raczkach. Zabawka rozwija mala motoryke (chwytanie i potrzasanie), aktywizuje zmysl sluchu (szelesci, grzechocze), wzroku i dotyku, a jako gryzak – przynosi ulge w trudnym okresie zabkowania.
Do tej zabawki mozesz dobrac inne z tym samym bohaterem.
Idealnie nadaje sie na prezent.
Mozna prac w pralce w temperaturze do 30°C w delikatnym cyklu.
seria: grzechotki i gryzaki
kolekcja: Jednorozec Louise
indeks: 83034
producent: Lilliputiens
bezpieczne od 0+
wiek rekomendowany: 3 m+
material: poliester
design: Belgia
wymiary produktu: 13 x 13 x 5 cm
waga produktu: 18 g
bezpieczenstwo i jakosc: EN71, CE, ASTM, ISO 9001
O kolekcji:
Jednorozec Louise jest przeslicznym i magicznym stworzeniem. Potrafi czarowac, pocieszac i najlepiej na swiecie utulac, przynoszac dzieciom najpiekniejsze sny.
Poznaj wszystkie produkty Lilliputiens, których bohaterem jest Jednorozec Louise – Link do kolekcji
Lilliputiens to belgijska marka, zalozona w 1995 roku przez dwójke pasjonatów rodzimych produktów dla dzieci. Zespól kreatywny marki tworza glównie mamy, które potrafia znajdowac najlepsze odpowiedzi na potrzeby dzieci i najlepiej wiedza czego maluchy oczekuja od zabawek na kolejnych etapach swojego rozwoju. To dlatego produkty Lilliputiens nigdy nie sa tylko tym, czym sie na poczatku wydaja. Kazdy z nich ma ukryte funkcje, zaskakuje, rozbudza ciekawosc i zacheca do nowych odkryc. Produkowane na bazie tkanin, miekkie, cudownie kolorowe i budzace pozytywne emocje zabawki wyrózniaja sie wyjatkowa jakoscia i fascynujaca kreatywnoscia. Idea marki jest, poprzez niezwykle zabawki, oferowanie pomocy rodzicom w wychowywaniu twórczego i otwartego pokolenia.
Jesli szukasz stymulujacych, pieknych i calkowicie bezpiecznych zabawek, z cudownymi detalami, które zachwyca nie tylko dzieci, ale nawet Ciebie, odkryj Lilliputiens!
Lilliputiens - A world full of little wonders.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!