broszko wisior ,rodowane srebro 925 i macica perłowa

• Cena: 218.99 zł
  • Ilość odwiedzin: 255

Opis produktu

Śliczny broszko wisior wykonany w całości ze srebra pokrytego szlachetnym rodem zabezpieczającym przed czernieniem z macicą perłową  w kolorze opalizująco białym w połączeniu z markazytem.
Wymiary:
Szerokość wyrobu: 2.3 cm
Przybliżona waga: 7.35 gram
Doskonała jakość wykonania gwarantowana.Do każdego produktu dodajemy eleganckie pudełko i metkę jubilerską z pustym miejscem na cenę - tak przygotowana biżuteria staje się idealnym prezentem.
Macica perłowa to malownicza muszla perłopławu. Podstawową barwą jest zwykle biel, a dla macicy perłowej z Tahiti naturalnie ciemny kolor. Wierzy się, że pobudza intuicję oraz chroni przed negatywnymi wpływami - zarówno jeśli chodzi o złe myśli i emocje, jak również promieniowanie elektromagnetyczne domowych sprzętów, takich jak telewizor czy kuchenka mikrofalowa.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!