Strzelnica w Białymstoku: Idealne miejsce dla pasjonatów strzelectwa

Strzelnica Białystok to profesjonalne miejsce, które przyciąga zarówno pasjonatów strzelectwa, jak i osoby chcące nauczyć się podstaw tej dyscypliny. Położona w malowniczej okolicy, strzelnica oferuje szeroki wybór różnych rodzajów broni oraz atrakcyjne warunki do treningu. Wyposażona w nowoczesne tory strzeleckie oraz zaplecze techniczne, spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dla osób początkujących dostępne są również kursy i szkolenia, prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy zadbają o naukę poprawnej techniki strzelania. Strzelnica Białystok to nie tylko miejsce dla zawodowców, ale także dla wszystkich, którzy chcą spróbować czegoś nowego i zdobyć umiejętności strzeleckie.

  • Bezpieczeństwo - jednym z kluczowych punktów związanych ze strzelnicą w Białymstoku jest zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Właściciele strzelnicy muszą zadbać o odpowiednie zabezpieczenia, takie jak kontrola dostępu, monitorowanie obiektu czy instruktaż dotyczący bezpiecznego obchodzenia się z bronią palną. Ważne jest również przestrzeganie wszelkich procedur i regulaminu strzelnicy w celu minimalizacji ryzyka wypadków.
  • Profesjonalna obsługa i wysoki standard usług - kolejnym istotnym punktem dotyczącym strzelnicy w Białymstoku jest zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta oraz wysokiego standardu usług. Właściciele strzelnicy powinni zadbać o odpowiednio wyszkolony personel, który będzie w stanie udzielić odpowiednich porad i instrukcji, zgodnych z obowiązującymi przepisami. Dodatkowo, strzelnica powinna być utrzymana w czystości i dobrze wyposażona w sprzęt, aby zapewnić klientom komfort i satysfakcję z korzystania z jej usług.

Zalety

  • Doskonałe warunki do treningu: Strzelnica Białystok oferuje profesjonalne zaplecze, które pozwala na efektywne i bezpieczne treningi strzeleckie. Dzięki temu można doskonalić swoje umiejętności, zarówno dla celów sportowych, jak i obronnych.
  • Wielość możliwości: Strzelnica Białystok posiada różnorodne tory strzeleckie oraz różne rodzaje broni, co daje szerokie spektrum możliwości. Można strzelać zarówno z pistoletu, jak i z karabinu, co pozwala na rozwijanie umiejętności w różnych dziedzinach strzelectwa.

Wady

  • Ograniczona ilość dostępnych stanowisk strzeleckich - strzelnica w Białymstoku może nie zapewniać wystarczającej liczby stanowisk strzeleckich, co może prowadzić do długich oczekiwania i problemów z rezerwacją.
  • Wysokie ceny - strzelnica w Białymstoku może mieć wysokie ceny za korzystanie z jej usług, co może być nieodpowiednie dla osób o ograniczonym budżecie.

Ile kosztuje strzelnica w Białymstoku?

Strzelnica w Białymstoku oferuje atrakcyjne ceny za korzystanie z jej usług. Za jedną osobę, posiadającą własną broń, 60 minut strzelania kosztuje tylko 30 złotych. Natomiast za podwójny czas, czyli 120 minut, cena wynosi 60 złotych. To doskonała okazja dla pasjonatów strzelectwa, którzy chcą poprawić swoje umiejętności bez obciążania portfela. Dzięki tak niskim kosztom, każdy może skorzystać z profesjonalnej strzelnicy i wprowadzić się w świat sportu strzeleckiego.

  Jak wygląda plan miasta Iodzi z ulicami? Odkryj szczegóły!

Strzelanie na strzelnicy może być również świetną formą rozrywki dla grupy przyjaciół.

Jakie jest koszt pójścia na strzelnicę?

Koszt pójścia na strzelnicę zależy od kilku czynników. Wynajem stanowiska strzeleckiego oscyluje w granicach 20-40 zł za godzinę, zależnie od dystansu strzelania. Jeśli chodzi o wynajem osi strzeleckiej, koszt może się wahać od 40 do nawet 250 zł za godzinę, zależnie od wielkości osi. Dodatkowo, jeśli chcemy skorzystać z usług instruktora, musimy się liczyć z kosztem od 50 do 75 zł za godzinę. Warto zatem zastanowić się nad swoimi preferencjami i dostępnym budżetem przed podjęciem decyzji o wizycie na strzelnicy.

Możemy także zwrócić uwagę na promocje i oferty specjalne, które często pojawiają się na strzelnicach. Dzięki nim możemy zaoszczędzić na kosztach i skorzystać z atrakcyjnych rabatów. Warto śledzić strony internetowe strzelnic oraz ich profile na mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z najnowszymi ofertami. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo jest najważniejsze podczas strzelania, dlatego zawsze warto skonsultować się z instruktorem i przestrzegać zasad obowiązujących na strzelnicy.

Jakie są konsekwencje strzelania poza strzelnicę?

Strzelanie poza strzelnicą może mieć poważne konsekwencje prawne. Zgodnie z ustawą o broni i amunicji, używanie broni w celach szkoleniowych lub sportowych poza wyznaczonymi strzelnicami jest wykroczeniem. Osoba dopuszczająca się takiego czynu może zostać ukarana aresztem lub grzywną o wartości do 5000 złotych. To oznacza, że strzelanie w miejscach publicznych lub prywatnych, które nie są przystosowane do tego celu, jest surowo zabronione i niesie za sobą poważne konsekwencje.

Policja i inne służby mają prawo skonfiskować broń i amunicję, a także wszcząć postępowanie karne przeciwko sprawcy.

  Jak usunąć wirusa z Facebooka?

Białystok: Odkryj nowoczesną strzelnicę dla pasjonatów broni

W Białymstoku, stolicy Podlasia, pasjonaci broni mają okazję odkryć nowoczesną strzelnicę, która spełni wszystkie ich oczekiwania. To miejsce, które przyciąga zarówno profesjonalistów, jak i amatorów strzelectwa. Wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt i zapewniająca wysoki poziom bezpieczeństwa, strzelnica oferuje szeroki wybór broni i możliwość treningu pod okiem doświadczonych instruktorów. Dla osób zainteresowanych sportem strzeleckim czy chcących poznać tajniki obsługi broni, to idealne miejsce do rozwijania pasji i zdobywania nowych umiejętności.

Strzelnica w Białymstoku to doskonałe miejsce dla pasjonatów broni, które oferuje nowoczesny sprzęt, wysoki poziom bezpieczeństwa i doświadczonych instruktorów. To idealne miejsce do rozwijania umiejętności strzeleckich i eksplorowania tajników obsługi broni.

Bezpieczna rozrywka dla wszystkich - Strzelnica Białystok zaprasza

Strzelnica Białystok jest idealnym miejscem dla miłośników strzelectwa, którzy poszukują bezpiecznej rozrywki. Nasza strzelnica oferuje szeroki wybór broni palnej, zarówno dla początkujących, jak i dla doświadczonych strzelców. Przykładamy dużą wagę do bezpieczeństwa, dlatego nasi instruktorzy są zawsze obecni i udzielają profesjonalnych porad. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować czegoś nowego i poznać tajniki strzelectwa.

Strzelnica Białystok to miejsce, w którym można bezpiecznie i profesjonalnie spróbować strzelectwa, niezależnie od poziomu doświadczenia. Nasza szeroka oferta broni palnej oraz obecność instruktorów zapewniają pełne wsparcie i możliwość poznania tajników tej pasjonującej dyscypliny.

Strzelnica Białystok: Miejsce spotkań dla miłośników sportów strzeleckich

Strzelnica Białystok to doskonałe miejsce dla wszystkich miłośników sportów strzeleckich. To tam spotykają się zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści, aby doskonalić swoje umiejętności. Bogate zaplecze sprzętowe, różnorodność dostępnych broni oraz profesjonalna kadra instruktorów gwarantują niezapomniane doświadczenia. Strzelnica oferuje także organizację turniejów i zawodów, dając możliwość rywalizacji z innymi pasjonatami strzelectwa. Bezpieczeństwo jest priorytetem, dlatego na terenie strzelnicy obowiązują surowe zasady i procedury. Zapraszamy do Strzelnicy Białystok, miejsca, gdzie pasja spotyka się z wyzwaniem.

Strzelnica Białystok to doskonałe miejsce dla pasjonatów sportów strzeleckich, oferujące bogate zaplecze sprzętowe, różnorodność broni i profesjonalną kadrę instruktorów. Organizowane turnieje i zawody pozwalają na rywalizację z innymi miłośnikami strzelectwa, a surowe zasady i procedury zapewniają bezpieczeństwo. To miejsce, gdzie pasja spotyka się z wyzwaniem.

  Ponad słowami: Jak efektywnie korzystać z programu 1 cz 2 PDF?

Strzelnica Białystok to nowoczesne miejsce, które gwarantuje niezapomniane doświadczenia dla wszystkich miłośników strzelectwa. Wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt i zapewniająca profesjonalną obsługę, strzelnica ta staje się coraz bardziej popularna wśród mieszkańców Białegostoku i okolic. Oferuje szeroki wybór broni palnej, zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych strzelców. Dzięki różnorodnym torom strzeleckim, każdy może znaleźć odpowiednie miejsce do treningu i doskonalenia swoich umiejętności. W strzelnicy Białystok organizowane są również liczne konkursy i zawody sportowe, które przyciągają zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Oprócz tego, strzelnica oferuje profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi broni oraz bezpiecznego strzelania. Dzięki temu, każdy może poczuć się pewnie i bezpiecznie podczas treningów. Strzelnica Białystok to miejsce, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających pasjonatów strzelectwa. To idealne miejsce do spędzenia wolnego czasu oraz doskonalenia umiejętności strzeleckich.

Go up
Ta strona internetowa wykorzystuje własne i zewnętrzne pliki cookie do prawidłowego funkcjonowania, do celów analitycznych i afiliacyjnych, a także do wyświetlania reklam związanych z Twoimi preferencjami w oparciu o profil utworzony na podstawie Twoich nawyków przeglądania. Klikając przycisk \"Akceptuję\", użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z tych technologii i przetwarzanie jego danych do tych celów.    Więcej informacji
Privacidad