Radio Rekord Ostrowiec 89.6 online

Radio Rekord Ostrowiec 89.6 Online to miejsce, w którym miłośnicy dobrej muzyki i ciekawej rozrywki mogą spędzić swój czas wirtualnie. To jedno z najpopularniejszych radio internetowych w Ostrówcu Świętokrzyskim, które zapewnia słuchaczom szeroki wybór muzyczny oraz atrakcyjne programy audycyjne. Dzięki dostępności online, audycje emitowane przez Radio Rekord można słuchać nie tylko w tradycyjnym odbiorniku radiowym, ale także na komputerze, tablecie czy smartfonie. Stacja ta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom słuchaczy, oferując im pełen dostęp do najnowszych informacji, dobrego humoru i różnorodnej muzyki. Radio Rekord Ostrowiec 89.6 Online to nie tylko możliwość wysłuchania ulubionych utworów, ale także szansa na zdobycie ciekawych nagród i udział w licznych konkursach organizowanych przez stację. To miejsce, które skupia ludzi o wspólnych zainteresowaniach i pasjach muzycznych. Dla wszystkich sympatyków muzyki i kultury, Radio Rekord Ostrowiec 89.6 Online to nieodzowna część dnia, której słuchanie dostarcza wiele radości i pozytywnych emocji.

Na jakich falach nadaje radio rekord?

Radio Rekord nadaje na falach radiowych o różnych częstotliwościach, w zależności od regionu, na którym jest odbierane. W Radomiu i Iłży sygnał dociera na częstotliwościach 106,2 MHz i 93,4 MHz, korzystając z nadajników o mocy 1 kW. Dla regionu Mazowsze nadajnik znajduje się w Ciechanowie na częstotliwości 88,7 MHz i mocy 0,5 kW, natomiast w regionie Świętokrzyskie używany jest nadajnik w Ostrowcu Świętokrzyskim na częstotliwości 89,6 MHz i mocy 1 kW.

Wyżej wymienione informacje, radio Rekord nadaje na różnych częstotliwościach w zależności od regionu, co umożliwia odbiór sygnału w różnych miejscach. Moc nadajników również jest dostosowana do potrzeb regionu, zapewniając odpowiednią jakość i zasięg sygnału.

Kto jest właścicielem radia Rekord?

Właścicielem radia Rekord jest Grupa ZPR Media, która posiada również Telewizję Dami. Nowym prowadzącym Poranną Rozmowę został Łukasz Kościelniak, zastępując dotychczasowego prowadzącego Łukasza Molendę. Ten ruch zapewni pewną odmianę i świeże spojrzenie w porannej ramówce obu stacji, a także pozwoli na rozwinięcie talentu Kościelniaka w nowej roli. Grupa ZPR Media nadal kieruje działaniami radia Rekord, które cieszy się dużym uznaniem słuchaczy.

  Powstańcy Śląscy 2021

Podsumowując, zmiana prowadzącego Poranną Rozmowę w radiu Rekord oraz Telewizji Dami zapewnia świeże spojrzenie i odmianę w porannej ramówce obu stacji. Łukasz Kościelniak będzie mógł rozwijać swoje talenty w nowej roli, przy jednoczesnym utrzymaniu silnej pozycji radia Rekord wśród słuchaczy. Wszystko to dzięki działaniom Grupy ZPR Media, która stoi za obiema stacjami.

W którym radiu jest najwięcej muzyki?

Najwięcej muzyki można usłyszeć w radiu RMF FM, które zgromadziło największą dzienną słuchalność wśród osób, które faktycznie słuchały radia. Według danych, aż 36,9 proc. słuchaczy wybiera tę stację, co czyni ją liderem na rynku radiowym. Na drugim miejscu znajduje się Radio ZET, które zdobyło 16,6 proc. udziału, a na trzecim miejsce uplasowała się stacja Eska z wynikiem 10,4 proc. Są to więc stacje, które wyróżniają się bogatą ofertą muzyczną i cieszą się dużym zainteresowaniem słuchaczy. Nie można jednak zapominać o Jedynce – Programie 1 Polskiego Radia, która osiągnęła 9,9 proc. udziału, oraz o Polskim Radiu Rzeszów.

Podsumowując, radiowy rynek w Polsce jest dominowany przez RMF FM, które przyciąga największą słuchalność. Na drugim i trzecim miejscu znajdują się Radio ZET i Eska. Program 1 Polskiego Radia oraz Polskie Radio Rzeszów również cieszą się popularnością wśród słuchaczy.

  Nowoczesne apartamenty w Dąbrówkach 6

Włącz swoje radio: Radio Rekord Ostrowiec 89.6 teraz także online!

Radio Rekord Ostrowiec 89.6 to lokalna stacja radiowa, która oferuje wszechstronną rozrywkę i informacje dla mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic. Teraz możesz także słuchać radia online, dzięki czemu nie musisz być w zasięgu tradycyjnego odbiornika. Radio Rekord zapewnia najnowsze wiadomości, muzykę, programy tematyczne oraz wiele konkursów i akcji dla swoich słuchaczy. Niezależnie od tego, czy słuchasz radia w domu czy w samochodzie, Radio Rekord Ostrowiec 89.6 dostarcza niezapomnianych doznań dźwiękowych.

Radio Rekord Ostrowiec 89.6 organizuje również liczne imprezy i koncerty, które przyciągają tłumy mieszkańców i sprawiają, że stacja jest żywym centrum kulturalnym miasta.

Niesamowite brzmienia i relacje na żywo: Słuchaj Radia Rekord Ostrowiec 89.6 online!

Radio Rekord Ostrowiec 89.6 to stacja radiowa, która oferuje niesamowite brzmienia i relacje na żywo. Dzięki możliwości słuchania online, możesz cieszyć się ulubionymi programami radiowymi bez względu na miejsce i czas. Szeroki wybór muzyczny, interesujące audycje i profesjonalni dziennikarze sprawiają, że każda chwila spędzona z Radiem Rekord to niezapomniane doświadczenie. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem muzyki klubowej, rocka czy hip-hopu, znajdziesz tu coś dla siebie. Zanurz się w świecie niesamowitych brzmień i dołącz do setek słuchaczy, którzy już pokochali to radio!

Stacja radiowa Radio Rekord Ostrowiec 89.6 oferuje także wiele ciekawych konkursów i wydarzeń dla swoich słuchaczy, co dodatkowo wzbogaca doświadczenie związane ze słuchaniem tego radia. Dzięki innowacyjnym programom i fachowym prowadzącym, każda audycja staje się nie tylko przyjemnością dla uszu, ale także doskonałą okazją do poszerzenia swojej wiedzy muzycznej.

Radio Rekord Ostrowiec 89.6 to popularna stacja radiowa, która od lat cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców miasta i okolic. Dzięki swojej szerokiej ofercie muzycznej i interesującym programowi, radio przyciąga słuchaczy o różnych gustach muzycznych i zainteresowaniach. Dostępne jest również słuchanie radia online, co pozwala na jego odbiór nie tylko na terenie Ostrowca, ale także w dowolnym miejscu na świecie. Stacja regularnie organizuje konkursy, które są doskonałą okazją dla słuchaczy do wygrania atrakcyjnych nagród. Oprócz tego, Radio Rekord Ostrowiec 89.6 angażuje się również w lokalne wydarzenia i inicjatywy społeczne, wspierając tym samym rozwój kulturalny i społeczny regionu. Dzięki temu stało się nie tylko miejscem, gdzie można posłuchać ulubionej muzyki, ale również ważnym członkiem lokalnej społeczności.

  Tłuszczosz pospolity
Go up
Ta strona internetowa wykorzystuje własne i zewnętrzne pliki cookie do prawidłowego funkcjonowania, do celów analitycznych i afiliacyjnych, a także do wyświetlania reklam związanych z Twoimi preferencjami w oparciu o profil utworzony na podstawie Twoich nawyków przeglądania. Klikając przycisk \"Akceptuję\", użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z tych technologii i przetwarzanie jego danych do tych celów.    Więcej informacji
Privacidad