Puławska 2

Puławska 2 to kompleks biurowo-handlowy zlokalizowany w Warszawie, na rogu ulicy Puławskiej i Rządowej, w dzielnicy Mokotów. Jest to jedno z największych tego typu przedsięwzięć w stolicy, o powierzchni ponad 100 000 metrów kwadratowych. Kompleks składa się z dwóch budynków, które zapewniają nowoczesne, wysokiej jakości przestrzenie biurowe oraz komfortowe powierzchnie handlowe na poziomie parteru. Puławska 2 zapewnia dogodne warunki pracy dla firm różnych branż, od korporacji po start-upy, z uwzględnieniem najnowszych standardów i technologii. Ponadto, kompleks posiada liczne udogodnienia dla pracowników, takie jak restauracje, kawiarnie, siłownie oraz przestrzenie relaksacyjne. Lokalizacja przy ulicy Puławskiej, jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, umożliwia łatwy dostęp do centrum Warszawy oraz pobliskich dzielnic. Puławska 2 to idealne miejsce dla tych, którzy poszukują nowoczesnej, funkcjonalnej przestrzeni biurowej w dogodnej lokalizacji.

Zalety

  • Doskonała lokalizacja - Puławska 2 znajduje się w jednym z najbardziej prestiżowych i centralnych miejsc w Warszawie. To skomunikowane miejsce gwarantuje łatwy dostęp do różnych środków transportu, w tym komunikacji miejskiej i autostrad, co ułatwia codzienne podróżowanie i komunikację z innymi częściami miasta.
  • Nowoczesne i funkcjonalne biuro - Puławska 2 oferuje nowoczesne i funkcjonalne biuro, stworzone z myślą o potrzebach dzisiejszych przedsiębiorstw. Jego przestrzenie są odpowiednio zaprojektowane i wyposażone, aby zapewnić wygodne warunki pracy, sprzyjające efektywności i kreatywności. Dodatkowo, obiekt posiada także liczne udogodnienia, takie jak kawiarnie, restauracje oraz miejsca do spotkań i relaksu dla pracowników.

Wady

  • Brak wystarczającej ilości parkingów - jedną z głównych wad Puławskiej 2 jest jej brak miejsc parkingowych, co powoduje utrudnienia dla mieszkańców i pracowników budynku.
  • Zatłoczenie ruchu - ulica Puławska, na której znajduje się budynek Puławska 2, jest jedną z głównych arterii komunikacyjnych w Warszawie, co powoduje duże zatłoczenie ruchu i utrudnia płynność przemieszczania się.
  • Brak odpowiedniego zaplecza usługowego - wokół Puławskiej 2 brakuje różnorodnych sklepów, restauracji czy innych usług, co powoduje niedogodności dla użytkowników budynku, którzy muszą pokonywać większe odległości, aby skorzystać z niezbędnych usług.

Jakie są główne atuty i atrakcje Puławskiej 2?

Puławska 2 to nowoczesny kompleks biurowy położony w samym centrum Warszawy. Jednym z głównych atutów tego miejsca jest doskonała lokalizacja, która umożliwia łatwy dojazd zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Dodatkowym atutem są liczne atrakcje dostępne dla pracowników i gości kompleksu, takie jak restauracje, kawiarnie, czy siłownia. Dużą zaletą są też przestronne i nowoczesne biura, które zapewniają komfortowe warunki pracy. Puławska 2 to idealne miejsce dla firm poszukujących wysokiej jakości powierzchni biurowych w prestiżowej lokalizacji.

Firmom zależy na dogodnej lokalizacji, która ułatwia dojazd i zapewnia dostęp do różnych udogodnień dla pracowników. Kompleks biurowy Puławska 2 spełnia te oczekiwania, oferując nowoczesne biura w samym centrum Warszawy, z dostępem do restauracji, kawiarni i siłowni. To idealne miejsce dla firm szukających wysokiej jakości powierzchni biurowych w prestiżowej okolicy.

  Szczyt OpoIonek: Niesamowite wydarzenie, które zdumie każdego!

Czy można wynająć biura na Puławskiej 2 i jakie są ceny najmu?

Na Puławskiej 2 istnieje możliwość wynajęcia biur o różnej powierzchni. Ceny najmu zależą przede wszystkim od metrażu oraz standardu lokalu. W zależności od preferencji klienta, dostępne są biura o powierzchni od kilkunastu do kilkuset metrów kwadratowych. Wynajem takiego biura na Puławskiej 2 to koszt zależny od wielu czynników, dlatego warto skonsultować się z ofertą najmu aby poznać konkretne ceny.

Wynajem biur na Puławskiej 2 wymaga wcześniejszego ustalenia szczegółów związanych z preferencjami klienta. Możliwość wyboru zarówno mniejszych, jak i większych powierzchni biurowych sprawia, że ceny najmu są uzależnione od metrażu oraz standardu lokalu. Aby poznać dokładne koszty, warto skonsultować się z ofertą najmu dostępną na Puławskiej 2.

Jak dojechać do Puławskiej 2 komunikacją publiczną?

Aby dotrzeć do Puławskiej 2 komunikacją publiczną, można skorzystać z autobusów lub tramwajów, które kursują w okolicy. Najbardziej popularną opcją jest linia autobusowa numer 158, która zatrzymuje się bezpośrednio przy Puławskiej 2. Innymi alternatywami są tramwaje linii 4 i 10, które również mają przystanki w pobliżu. Warto korzystać z aplikacji mobilnej, internetowych rozkładów jazdy lub zapytać w lokalnym biurze informacji turystycznej, aby znaleźć optymalne połączenia i godziny kursowania komunikacji publicznej.

Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z linii autobusowej numer 158, która bezpośrednio zatrzymuje się przy Puławskiej 2. Można również wybrać tramwaje linii 4 lub 10, które mają przystanki w pobliżu. Przed podróżą warto sprawdzić aktualne rozkłady jazdy, aby wybrać optymalne połączenie.

Jakie firmy i instytucje znajdują się na Puławskiej 2?

Na Puławskiej 2 znajduje się wiele renomowanych firm i instytucji. Wśród nich warto wymienić m.in. Polską Agencję Rozwoju Przemysłu, która wspiera innowacyjne projekty w sektorze przemysłowym. Inną ważną instytucją na Puławskiej 2 jest Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych Polskiej Akademii Nauk, które zajmuje się prowadzeniem zaawansowanych badań naukowych. Ponadto na Puławskiej 2 znajdują się również siedziby kilku dużych firm, takich jak Cognor, Chemia Świata czy Eko-Natura, które specjalizują się w różnych dziedzinach, od produkcji stalowych konstrukcji po produkcję środków do pielęgnacji ciała.

Można spotkać na Puławskiej 2 przedstawicieli różnych branż, którzy współpracują i rozwijają innowacyjne projekty. Wartość tych firm wynika zarówno z ich doświadczenia, jak i zaangażowania w badania naukowe oraz produkcję wysokojakościowych produktów.

Puławska 2 - historia i architektura jednego z najbardziej znanych budynków w Warszawie

Puławska 2 to jedno z najbardziej znanych budynków w Warszawie, które ma bogatą historię i charakterystyczną architekturę. Został zaprojektowany w latach 20. XX wieku przez znakomitego architekta Bohdana Pniewskiego. Budynek, będący przykładem modernizmu, od samego początku był symbolem prestiżu i luksusu. Obecnie jest wykorzystywany jako kompleks biurowy i handlowy, oferujący wysokiej jakości usługi. Puławska 2 to nie tylko ikona Warszawy, ale także przestrzeń, która przyciąga zarówno turystów, jak i lokalnych mieszkańców.

  5 korzyści, które otrzymujesz dzięki CEO logowaniu

W budynku Puławska 2 znajdują się różne firmy i restauracje, które oferują szeroki wybór usług i dań. Ponadto, obiekt ten jest również często wykorzystywany jako miejsce organizacji prestiżowych wydarzeń i konferencji. Dzięki swojej wyjątkowej historii i architekturze, budynkiem tym można się zachwycić zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz.

Puławska 2: centrum życia społecznego i kulturalnego stolicy

Puławska 2 jest jednym z najważniejszych i najbardziej znanym miejscem w Warszawie, które jest centrum życia społecznego i kulturalnego stolicy. Zlokalizowane w samym sercu miasta, stanowi ono punkt spotkań dla mieszkańców i turystów, którzy pragną cieszyć się różnorodnymi atrakcjami. Na Puławskiej 2 można znaleźć liczne restauracje, kawiarnie, klub nocny, teatr, galerie sztuki oraz wiele innych miejsc, które zaspokajają różnorodne zainteresowania i upodobania. To tutaj odbywają się prestiżowe wydarzenia kulturalne i artystyczne, takie jak występy teatralne, koncerty czy wystawy, które przyciągają tłumy widzów. Dzięki temu Puławska 2 staje się centrum pulsującego życiem społecznego, które warto odwiedzić i odkryć.

W okolicach Puławskiej 2 można spotkać zarówno lokalnych mieszkańców, jak i turystów, którzy korzystają z bogatej oferty gastronomicznej i kulturalnej tego miejsca. Restauracje serwują różnorodne dania kuchni światowej, a galerie sztuki prezentują prace artystów zarówno lokalnych, jak i zagranicznych. Wieczorami natomiast klub nocny przyciąga tłumy miłośników nocnego życia. To wszystko sprawia, że Puławska 2 jest dynamicznym i tętniącym życiem miejscem w stolicy.

Puławska 2 - ikona modernistycznej architektury w sercu Warszawy

3. Puławska 2 to bez wątpienia jedna z najważniejszych i najbardziej charakterystycznych budowli modernistycznych znajdujących się w sercu Warszawy. Ten 8-piętrowy budynek, zaprojektowany w latach 30. XX wieku przez znanego architekta Bohdana Lacherta, jest prawdziwym przykładem doskonałości w zakresie architektury modernistycznej. Jego unikalny wygląd, z dominującymi aluminiowymi płytami fasady i dużymi przeszkleniami, przyciąga uwagę przechodniów i stał się prawdziwą ikoną miasta. 3. Puławska 2 to prawdziwy skarb architektoniczny, który zachwyca swoją prostotą i elegancją, będąc przy tym świadectwem geniuszu projektanta.

Najważniejsze budowle modernistyczne w centrum miasta są cenione za swoją unikalność i dominujący wygląd, przyciągając uwagę przechodniów oraz stając się ikonami miasta.

Puławska 2: od fabryki do luksusowego kompleksu mieszkaniowego - historia przemian miejsca

Historia przemian miejsca przy Puławskiej 2 jest fascynująca i pełna kontrastów. Na początku XX wieku był to obszar fabryczny, gdzie tętniło życie przemysłowe. Kolejne lata przyniosły jednak zmiany, a fabryka stopniowo zamierała. Dziś ten obszar stał się luksusowym kompleksem mieszkaniowym, reprezentującym nowoczesny styl życia. Zabytkowe budynki fabryczne zostały przekształcone w eleganckie apartamenty z wszelkimi udogodnieniami. To idealne miejsce dla osób ceniących zarówno historię, jak i luksusową estetykę życia miejskiego.

  Pływalnia Pajęczno

Możemy spotkać tu zarówno młode, dynamiczne osoby, które cenią sobie nowoczesność i wygodę, jak i ludzi starszych, którzy pragną powrotu do korzeni i poszukiwania piękna w historii. Przemiana tego obszaru to idealny przykład na to, jak zaniedbany teren może stać się pożądanym miejscem, przyciągającym swoją unikalnością i harmonią.

Puławska 2 to jedno z najważniejszych miejsc na mapie Warszawy. Ta charakterystyczna wieża, wznosząca się na skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Domaniewskiej, stanowi symbol biznesowego centrum miasta. Kompleks składa się z dwóch budynków – wieżowca o wysokości 85 metrów i budynku niskiego. Obiekt oferuje najwyższej jakości biura oraz przestrzenie handlowo-usługowe, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Puławska 2 jest doskonale skomunikowana z resztą miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i drogowo. W okolicy znajduje się wiele restauracji, hoteli, centrów handlowych oraz tereny rekreacyjne. Architektura budynku wyróżnia się swoim nowoczesnym designem, a wnętrza są zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Środowisko pracy w Puławskiej 2 jest przyjazne i sprzyjające twórczości. Obszar ten to również miejsce różnego rodzaju wydarzeń i konferencji, jak również spotkań biznesowych. Puławska 2 to idealne miejsce dla tych, którzy pragną rozwijać swoje firmy w prestiżowym otoczeniu i cenią sobie dostęp do najnowocześniejszych udogodnień.

Go up