Motopompa PO5 - pełne dane techniczne i specyfikacje sprzętu

Motopompa PO5 to niezawodne i wydajne urządzenie, które znajduje zastosowanie w różnych dziedzinach, takich jak straż pożarna, rolnictwo czy przemysł. Jej doskonałe parametry techniczne czynią ją niezastąpioną w sytuacjach, gdzie wymagana jest szybka i skuteczna interwencja w przypadku zalania, pożaru lub potrzeby odwodnienia terenu. Motopompa PO5 charakteryzuje się imponującym zasięgiem ssania, co umożliwia jej efektywne działanie nawet w trudno dostępnych miejscach. Wyposażona w mocny silnik spalinowy, jest w stanie pracować przez długi czas, zapewniając niezawodne i ciągłe działanie. Dzięki swoim solidnym parametrom technicznym, motopompa PO5 zyskała uznanie wśród profesjonalistów, którzy cenią jej niezawodność, wydajność i wszechstronność zastosowania. W tym artykule przedstawimy szczegółowe dane techniczne motopompy PO5, które pozwolą lepiej poznać to urządzenie i zrozumieć, jakie korzyści może przynieść w różnych dziedzinach działalności.

  • Wydajność motopompy PO5 - Istotnym punktem dotyczącym motopompy PO5 są jej dane techniczne, w tym przede wszystkim wydajność. Motopompa PO5 charakteryzuje się wysoką wydajnością, co oznacza, że jest w stanie dostarczyć dużą ilość wody w krótkim czasie. Ta cecha jest niezwykle ważna w przypadku sytuacji awaryjnych, takich jak pożary czy powodzie, gdzie szybkie działanie jest kluczowe.
  • Ciśnienie motopompy PO5 - Kolejnym istotnym punktem dotyczącym motopompy PO5 jest jej zdolność do generowania wysokiego ciśnienia. Motopompa PO5 jest zaprojektowana tak, aby osiągać znaczące ciśnienie, co umożliwia skuteczne gaszenie pożarów oraz inne operacje związane z dostarczaniem wody pod dużym ciśnieniem. Wysokie ciśnienie motopompy PO5 jest niezwykle istotne w przypadku sytuacji, w których konieczne jest skierowanie wody na znaczną odległość lub do trudno dostępnych miejsc.

Zalety

  • Wysoka wydajność: Motopompa PO5 charakteryzuje się dużą mocą i wydajnością, co pozwala na szybkie i skuteczne usuwanie wody z zalanych obszarów. Dzięki temu jest idealnym narzędziem do gaszenia pożarów lub przepompowywania wody w przypadku powodzi.
  • Mobilność i łatwość obsługi: Motopompa PO5 jest przenośna i kompaktowa, co sprawia, że jest wyjątkowo łatwa do transportu i obsługi. Dzięki temu można ją szybko i sprawnie przenieść w miejsce, gdzie jest najbardziej potrzebna, bez konieczności korzystania z zewnętrznych źródeł zasilania.

Wady

  • Niska wydajność - motopompa P05 ma stosunkowo niską wydajność, co oznacza, że może nie być w stanie efektywnie obsłużyć większych ilości wody lub innych substancji.
  • Duże zużycie paliwa - motopompa P05 może charakteryzować się wysokim zużyciem paliwa, co prowadzi do wyższych kosztów eksploatacji oraz negatywnego wpływu na środowisko.
  • Ograniczony zakres zastosowań - motopompa P05 może być przeznaczona tylko do określonych zastosowań, co oznacza, że może być mniej uniwersalna niż inne typy pomp.
  • Niska trwałość - motopompa P05 może być mniej wytrzymała i bardziej podatna na uszkodzenia niż inne modele, co może prowadzić do częstszych napraw i konieczności wymiany części.
  Najlepsza cena bydła sokołów

Ile waży motopompa PO5?

Motopompa PO5, wykorzystywana do zasysania wody, potrafi zebrać nawet do 800 litrów na minutę, w zasięgu od 300 do 800 metrów. To niezwykle efektywne urządzenie, które jest niezastąpione w sytuacjach awaryjnych i podczas prac budowlanych czy rolniczych. Warto jednak pamiętać, że całkowita waga maszyny wynosi 170 kg. To ważny aspekt, który trzeba uwzględnić przy planowaniu transportu i obsługi tej profesjonalnej motopompy.

Przed rozpoczęciem prac z motopompą PO5, konieczne jest zapewnienie odpowiedniego transportu i obsługi, ze względu na jej znaczną wagę. Jednak warto zauważyć, że jej efektywność i niezastąpioność w różnych sytuacjach awaryjnych i pracach budowlanych czy rolniczych sprawiają, że jest to urządzenie, które warto mieć pod ręką.

Na jakie ciśnienie pompuje motopompa?

Motopompa osiąga imponujące maksymalne ciśnienie aż 7.4 bar, co czyni ją idealnym narzędziem do różnorodnych zadań. Jej solidna konstrukcja, pozbawiona elementów z plastiku, gwarantuje niezawodność i trwałość. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz podnieść wodę na dużej wysokości czy skutecznie nawodnić ogrody, ta pompa sprosta każdemu wyzwaniu. Bez wątpienia jest to urządzenie, na które można liczyć w trudnych warunkach i które zapewni efektywną pracę na wysokim poziomie.

Motopompy są wyposażone w silniki spalinowe lub elektryczne, co pozwala na ich mobilność i łatwość obsługi. Dodatkowo, wiele modeli oferuje różne funkcje, takie jak automatyczne wyłączanie w przypadku przegrzania lub niskiego poziomu paliwa. Dzięki temu, motopompy są nie tylko niezawodne, ale także bezpieczne w użyciu.

Jaka mieszanka paliwowa jest potrzebna do motopompy po 5?

Motopompa PO5, która pierwotnie była przystosowana do paliwa E86 lub E89, obecnie ma problem z dostępnością tych paliw. Jednakże, ze względu na zmianę na paliwo bezołowiowe, zaleca się stosowanie mieszanki paliwowej opartej na E95. Ważne jest również, aby nie żałować oleju, aby zapewnić prawidłowe działanie silnika. Dlatego, aby utrzymać sprawność i wydajność motopompy PO5, konieczne jest dostosowanie się do nowych wymagań dotyczących mieszanki paliwowej.

  Niedzielne powitania: sposób na rozpoczęcie tygodnia pełnego energii!

Motopompa PO5 była dostosowana do paliwa E86 i E89, jednak teraz trudno je zdobyć. W związku z tym zaleca się używanie mieszanki opartej na paliwie E95. Należy również pamiętać o dodawaniu odpowiedniej ilości oleju, aby silnik działał prawidłowo. Dlatego ważne jest dostosowanie się do nowych wymagań dotyczących mieszanki paliwowej, aby zachować wydajność motopompy PO5.

Motopompa PO5: kluczowe informacje techniczne i parametry

Motopompa PO5 to popularne urządzenie, które znajduje zastosowanie w różnych dziedzinach, takich jak rolnictwo, budownictwo czy wojsko. Jej kluczowe informacje techniczne i parametry sprawiają, że jest niezwykle skuteczna i wydajna. Wyposażona w silnik benzynowy o mocy 3,5 KM, pompa może osiągnąć wydajność do 500 litrów na minutę. Posiada także solidną konstrukcję, która zapewnia niezawodność i trwałość. Motopompa PO5 to niezbędne narzędzie dla osób, które potrzebują szybkiego i efektywnego odprowadzania wody.

Motopompa PO5 to niezawodne i wydajne urządzenie, które znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach. Dzięki solidnej konstrukcji i potężnemu silnikowi benzynowemu, pompa może osiągnąć wydajność do 500 litrów na minutę. Jest to niezbędne narzędzie dla osób, które potrzebują szybkiego i skutecznego odprowadzania wody.

Motopompa PO5: kompletna lista danych technicznych i specyfikacji

Motopompa PO5 to jedno z najpopularniejszych urządzeń wśród strażaków i służb ratowniczych. Jej kompletna lista danych technicznych i specyfikacji obejmuje m.in. moc silnika, która wynosi 5,5 KM, a także maksymalną wydajność 1000 l/min. Pompa ta jest wyposażona w specjalne zabezpieczenia, takie jak automatyczne wyłączanie przy braku oleju czy system antywibracyjny. Dodatkowo, PO5 może być wykorzystywana zarówno do pompowania wody, jak i innych płynów, co czyni ją niezwykle wszechstronnym narzędziem.

Motopompa PO5 to niezwykle popularne urządzenie wśród strażaków i służb ratowniczych. Jej specyfikacje obejmują moc silnika 5,5 KM i maksymalną wydajność 1000 l/min. Jest wyposażona w zabezpieczenia, takie jak automatyczne wyłączanie przy braku oleju i system antywibracyjny. PO5 może być używana do pompowania różnych płynów, co sprawia, że jest niezwykle wszechstronna.

Motopompa PO5: wyjątkowe cechy techniczne i możliwości użytkowe

Motopompa PO5 to urządzenie, które wyróżnia się nie tylko wyjątkowymi cechami technicznymi, ale także szerokimi możliwościami użytkowymi. Posiada silnik spalinowy o mocy 5 KM, co pozwala na efektywne przepompowywanie wody z różnych źródeł. Dzięki solidnej konstrukcji i niewielkim rozmiarom, motopompa PO5 jest bardzo praktyczna i łatwa w obsłudze. Może być wykorzystywana zarówno w gospodarstwach rolnych, jak i w przypadku awarii wodociągu. Jest niezawodna i skuteczna, zapewniając szybkie i efektywne działanie w każdej sytuacji.

  Połącz się z energią anielską dzięki karcie anielskiej na dziś

Motopompa PO5 to niezawodne i skuteczne urządzenie, które sprawdzi się zarówno na roli, jak i w przypadku awarii wodociągu. Dzięki swojemu silnikowi spalinowemu o mocy 5 KM, jest w stanie efektywnie przepompowywać wodę z różnych źródeł. Solidna konstrukcja i niewielkie rozmiary czynią ją praktyczną i łatwą w obsłudze. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują szybkiego i efektywnego działania w każdej sytuacji.

Motopompa PO5 to jedno z najbardziej popularnych urządzeń wykorzystywanych w branży motoryzacyjnej. Jest to urządzenie o dużej mocy, które umożliwia skuteczną pracę w trudnych warunkach terenowych. Motopompa PO5 charakteryzuje się wysoką sprawnością, dzięki czemu jest w stanie wypompować duże ilości wody w krótkim czasie. Jej specyfikacja techniczna obejmuje m.in. silnik benzynowy o pojemności 3,5 litra, który generuje moc 5 KM. Ponadto, motopompa posiada zbiornik paliwa o pojemności 5 litrów, co pozwala na długotrwałą pracę bez konieczności częstego tankowania. Urządzenie jest wyposażone w różnego rodzaju akcesoria, takie jak wąż ssący, wąż tłoczny czy dysze do rozpylania wody, co umożliwia szerokie zastosowanie motopompy w różnych sytuacjach. Motopompa PO5 to niezawodne i wydajne narzędzie, które znajduje zastosowanie zarówno w przemyśle, rolnictwie, jak i podczas działań ratowniczych.

Go up
Ta strona internetowa wykorzystuje własne i zewnętrzne pliki cookie do prawidłowego funkcjonowania, do celów analitycznych i afiliacyjnych, a także do wyświetlania reklam związanych z Twoimi preferencjami w oparciu o profil utworzony na podstawie Twoich nawyków przeglądania. Klikając przycisk \"Akceptuję\", użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z tych technologii i przetwarzanie jego danych do tych celów.    Więcej informacji
Privacidad