BIBS DARK OAK GLOW IN DARK S Smoczek Uspokajający kauczuk Hevea

• Marka: BIBS
  • Ilość odwiedzin: 248

Opis produktu

Prostota i elegancja czyli klasyka w stylu retro to charakterystyka dunskich smoczków BIBS.
Smoczek uspokajajacy z interaktywna koncówka uspokajajaca z kauczuku naturalnego hevea dla Niemowlat dunskiej firmy BIBS.
Smoczki BIBS GLOW IN DARK posiadaja fluorescencyjny uchwyt swiecacy w ciemnosciach dzieki czemu latwo je odszukac w nocy.
Wiek:
Rozmiar: S
Ilosc w zestawie: 1 szt.
Produkt Anty Alergiczny

Smoczek uspokajajacy w rozmiarze S z organicznego kauczuku naturalnego odpowiedni dla Noworodków i Niemowlat od dnia narodzin.
Kauczuk jest obecnie najczesciej wybieranym przez Mamy materialem z którego produkowane sa smoczki dla dzieci.
Smoczki BIBS sa wytrzymale, miekkie i elastyczne, dzieki czemu dziecko przy odpowiedniej wentylacji podczas ssania czuje jakby ssalo piers Mamy.
Oslonka zostala wyprofilowana tak aby nie dotykac do ust i brody Maluszka zapobiegajac tym samym zaczerwienieniom, krostkom, wykwitom, wyprzeniom bakteryjnym czy powazniejszym zakazeniom skóry.
Oslona dodatkowo posiada otworki dzieki czemu Maluszek latwo oddycha trzymajac smoczek w buzi.
Kazdy z elementów smoczka zostal zaprojektowany przy wspólpracy z neonantologami, dzieki temu uzyskano pelna ergonomie anatomiczna odpowiednia dla danego wieku rozwojowego Maluszka.
Smoczki uspokajajace wykonane z organicznego kauczuku moga byc stosowane u dzieci od pierwszego dnia zycia.
Wlasciwosci uspokajajacych smoczków BIBS wykonanych z organicznego kauczuku
- 100% bezpieczne

- 100% organiczny

- nie zawiera BPA 0%

- nie zawiera PVC 0%

- nie zawiera ftalanów 0%

- Made in Denmark

Dlaczego warto wybrac smoczek z organicznego kauczuku hevea ?
Organiczny kauczuk hevea jest w 100% naturalnym materialem, a dzieki temu nietoksyczny i nie powoduje alergii.
INFORMACJE
- Produkt wykonany jest z naturalnego kauczuku organicznego pozyskiwanego z drzew Hevea.

- Produkt jest naturalny i nie zawiera ropopochodnych toksyn np. BPA.  Spelnia wymogi europejskie (EU) No. 321/2011.

- Produkt wykonano w Danii

SKLAD
- Smoczek: 100% naturalny kauczuk Hevea

- Oslonka: polipropylen (PP)

WYMIARY
- srednica koncówki: 15 mm

- srednica slupka : 10 mm

- wysokosc smoczka kauczuk Hevea: 25 - 27 mm

- srednica tarczy: 45 mm

INSTRUKCJA UZYTKOWANIA
- Przed pierwszym uzyciem nalezy umyc produkt a nastepnie zalac wrzatkiem na 5 min. a nastepnie wyciagnac i pozostawic do wystudzenia.

- Przed kazdym uzyciem nalezy umyc smoczek w wodzie z mydlem i pozostawic do wyschniecia.

- Produkt nie nadaje sie do mycia w zmywarce

- Produkt nie nadaje sie do sterylizacji w mikrofalówce

- Smoczek nalezy wymieniac co 30 [intensywne uzytkowanie] do 60 dni [okazjonalne uzytkowanie] ze wzgledów bezpieczenstwa i higieny.

OSTRZEZENIE
DLA BEZPIECZENSTWA I ZDROWIA TWOJEGO DZIECKA
- Produkt moze byc uzywany wylacznie pod nadzorem osoby doroslej

- Nigdy nie pozostawiaj smoczka w miejscu naslonecznienia (bezposredniej propagacji slonecznej), bezposredniego ciepla lub w plynach lub urzadzenia dezynfekujacych dluzej niz jest to wskazane (w opisie plynu lub urzadzenia), poniewaz moze to skutkowac oslabieniem smoczka a w skrajnych przypadkach jego zniszczeniem.

- Przed kazdym uzyciem nalezy sprawdzic stan smoczka, przekrzywiajac go w kazdym mozliwym kierunku.

- Nalezy wyrzucic w przypadku jakichkolwiek oznak uszkodzenia lub oslabienia materialu..

- Bardzo niewiele dzieci jest uczulonych na naturalny kauczuk hevea, jakkolwiek przy pierwszym zastosowaniu nalezy zwrócic szczególna uwage na wszelkie mozliwe reakcje alergiczne i w przypadku ich wystapienia zamienic smoczek na smoczek z silikonu medycznego.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!