BABYBJORN - poszycie do leżaczka Balance Bliss Piaskowy szary, Cotton

• Marka: BABYBJORN
  • Ilość odwiedzin: 266

Opis produktu

Dodatkowe poszycie na lezaczek BabyBjorn pasuje zarówno do BABYBJÖRN Bouncer Bliss (szara rama) i BABYBJÖRN Bouncer Balance Soft (czarna rama). Pasuje tez do starszego modelu Bouncer Balance.

Wszystkie materialy uzyte w lezaczku sa delikatne i bezpieczne dla dziecka. Zostaly przetestowane i spelniaja normy certyfikatu Oeko-Tex Standard 100 klasa I. Oznacza to, ze sa wolne od niezdrowych substancji i alergenów.

MATERIAL
Bawelna
100% bawelna

SPECYFIKACJA PRODUKTU

Wiek

Od urodzenia do 2 roku zycia

Material

Tkanina jest odpowiednia dla skóry dziecka i bezpieczna. Jest wolna od szkodliwych substancji i zatwierdzony zgodnie z norma Oeko-Tex 100, klasa 1 dla produktów dla niemowlat.

Material jest odpowiedni dla malutkich dzieci, nie wywola podraznien oraz alergii.

Material: 100% bawelna

Bezpieczenstwo

Material poszycia jest wolny od szkodliwych substancji i zatwierdzony zgodnie z norma Oeko-Tex 100, klasa 1 dla produktów dla niemowlat.

Gwarancja

36 miesiecy

Czyszczenie
Prac w pralce automatycznej, w cieplej wodzie (40°C). Prac osobno. Nie wybielac. Stosowac ekologiczne, delikatne srodki piorace. Nie suszyc w suszarce bebnowej. Prasowanie w maksymalnej temperaturze dolnej plyty 110°C. Nie czyscic chemicznie. W celu zdjecia pokrycia, odczep 2 gumki od podstawy lezaczka i sciagnij pokrowiec z ramy.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!