BABYBJORN - leżaczek BLISS MESH - Granatowy + Zabawka

• Ilość odwiedzin: 427

Opis produktu

Nowosc! Wyjatkowa wersja kolorystyczna uwielbianego lezaczka BABYBJÖRN

Lezaczek BABYBJÖRN wspiera rozwój motoryki i zmyslu równowagi u Twojego dziecka
Lezaczek BabyBjorn zapewnia Twojemu dziecku przytulne miejsce do zabawy i odpoczynku. Porusza sie dzieki naturalnym i spontanicznym ruchom dziecka. Dziecko bujajac sie rozwija zdolnosci motoryczne oraz równowage w calkowicie naturalny dla siebie sposób. Mlodsze dziecko mozna delikatnie i cicho kolysac reka lub stopa.

Ergonomiczny ksztalt - prawidlowe ulozenie glówki i kregoslupa
Lezaczek BABYBJÖRN Bliss, zapewnia prawidlowe podparcie pleców oraz glówki dziecka. Lezaczek posiada specjalnie skrojone, materialowe siedzisko, które dopasowuje sie do dziecka, odpowiednio rozkladajac jego mase. Odpowiednie ulozenie i wsparcie dziecka jest wyjatkowo wazne we wczesnym dziecinstwie, kiedy maluszek ma jeszcze slabo rozwiniete miesnie.
Lezaczek i fotelik w jednym
Dzieki dwustronnemu poszyciu lezaczek BABYBJÖRN Bliss moze byc uzytkowany zarówno jako lezaczek jak i fotelik. Lezaczek jest idealnym rozwiazaniem od okresu niemowlecego do momentu, w którym dziecko nauczy sie stabilnie siedziec. Dla starszych, juz chodzacych dzieci lezaczek mozna latwo przeksztalcic w wygodny fotelik - wystarczy zdjac i odwrócic material z oparcia oraz zmienic jego stopien nachylenia.

Zaprojektowane z pediatrami
Lezaczek zostal zaprojektowany w bliskiej wspólpracy z pediatrami. Firma BABYBJÖRN wspólpracuje z najlepszymi lekarzami dzieciecymi, poloznymi oraz psychologami. Ich ekspertyza medyczna jest bardzo wazna przy tworzeniu nowych rozwiazan i wprowadzaniu nowych produktów.
Bezpieczne i atestowane materialy
Wszystkie materialy uzyte w lezaczku sa delikatne i bezpieczne dla dziecka. Zostaly przetestowane i spelniaja normy certyfikatu Oeko-Tex Standard 100 klasa 1. Oznacza to, ze sa wolne od niezdrowych substancji i alergenów.
Idealny do wypoczynku i zabawy
Po zabawie przychodzi czas na odpoczynek i dziecko czesto staje sie senne. Lezaczek posiada az 3 stopnie nachylenia. Latwo i bezglosnie mozna zmienic ustawienie z bardziej pionowego, przystosowanego do zabawy na niemalze poziome, idealne do wypoczynku i snu. Mechanizm regulujacy poziom nachylenia posiada specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym zlozeniem np. przez starsze rodzenstwo. Dzieki nowemu systemowi (zlóz i nies) mozna zlozyc lezaczek do niewielkich rozmiarów i zabrac ze soba na wakacje lub do dziadków.

SPECYFIKACJA PRODUKTU:
- Wiek: Od urodzenia do 2 roku zycia

- Waga dziecka: 3,5 - 13 kg

Pozycja - lezaczek
- Waga dziecka dla najwyzszej pozycji: 9 kg

- Waga dziecka dla sredniej pozycji: 9 kg

- Waga dziecka dla najnizszej pozycji: 7 kg

Pozycja - fotelik
- Waga dziecka dla najwyzszej pozycji: 13 kg

- Waga dziecka dla sredniej pozycji: 10 kg

- Waga dziecka dla najnizszej pozycji: 7 kg

Material
Lezaczek spelnia standard Oeko-Tex Standard 100, klasa 1 dla produktów dzieciecych.
Certyfikat gwarantuje, ze material jest odpowiedni dla malutkich dzieci, nie wywola podraznien oraz alergii.
Mesh: Material glówny: 100% poliester; Material dodatkowy: 100% poliester
Parametry
- Waga: 2,1 kg

- Po rozlozeniu: 39 x 79 x 56 cm

- Po zlozeniu: 39 x 89 x 11 cm

Bezpieczenstwo
Lezaczek BABYBJÖRN spelnia standardy normy europejskiej EN 12790:2009.
Czyszczenie
Prac w pralce automatycznej, w cieplej wodzie ok. (40°C). Prac osobno. Nie wybielac. Stosowac ekologiczne, delikatne srodki piorace. Nie suszyc w suszarce bebnowej. Prasowanie w maksymalnej temperaturze dolnej plyty 110°C. Nie czyscic chemicznie. W celu zdjecia pokrycia, odczep 2 gumki od podstawy lezaczka i sciagnij pokrowiec z ramy.
Gwarancja 36 miesiecy

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!