BABYBJORN - leżaczek BLISS - Antracytowy + Zabawka

• Ilość odwiedzin: 150

Opis produktu

NA DOBRY POCZATEK LEZACZEK BABYBJORN BLISS

Naturalne kolysanie - rozwój motoryki i równowagi
Lezaczek zapewnia Twojemu dziecku przytulne miejsce do zabawy i odpoczynku. Porusza sie dzieki naturalnym i spontanicznym ruchom dziecka. Dziecko bujajac sie rozwija zdolnosci motoryczne oraz równowage w calkowicie naturalny dla siebie sposób. Mlodsze dziecko mozna delikatnie i cicho kolysac reka lub stopa.

Ergonomiczny ksztalt - prawidlowe ulozenie glówki i kregoslupa
Lezaczek BABYBJÖRN Bliss, zapewnia prawidlowe podparcie pleców oraz glówki dziecka. Lezaczek posiada specjalnie skrojone, materialowe siedzisko, które dopasowuje sie do dziecka, odpowiednio rozkladajac jego mase. Odpowiednie ulozenie i wsparcie dziecka jest wyjatkowo wazne we wczesnym dziecinstwie, kiedy maluszek ma jeszcze slabo rozwiniete miesnie.

Lezaczek i fotelik w jednym
Dzieki dwustronnemu poszyciu lezaczek BABYBJÖRN Bliss moze byc uzytkowany zarówno jako lezaczek jak i fotelik. Lezaczek jest idealnym rozwiazaniem od okresu niemowlecego do momentu, w którym dziecko nauczy sie stabilnie siedziec. Dla starszych, juz chodzacych dzieci lezaczek mozna latwo przeksztalcic w wygodny fotelik - wystarczy zdjac i odwrócic material z oparcia oraz zmienic jego stopien nachylenia.

Zaprojektowane z pediatrami
Lezaczek zostal zaprojektowany w bliskiej wspólpracy z pediatrami. Firma BABYBJÖRN wspólpracuje z najlepszymi lekarzami dzieciecymi, poloznymi oraz psychologami. Ich ekspertyza medyczna jest bardzo wazna przy tworzeniu nowych rozwiazan i wprowadzaniu nowych produktów.

Bezpieczne i atestowane materialy
Wszystkie materialy uzyte w lezaczku sa delikatne i bezpieczne dla dziecka. Zostaly przetestowane i spelniaja normy certyfikatu Oeko-Tex Standard 100 klasa I. Oznacza to, ze sa wolne od niezdrowych substancji i alergenów.

Idealny do wypoczynku i zabawy

Po zabawie przychodzi czas na odpoczynek i dziecko czesto staje sie senne. Lezaczek posiada az 3 stopnie nachylenia. Latwo i bezglosnie mozna zmienic ustawienie z bardziej pionowego, przystosowanego do zabawy na niemalze poziome, idealne do wypoczynku i snu. Mechanizm regulujacy poziom nachylenia posiada specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym zlozeniem np. przez starsze rodzenstwo. Dzieki nowemu systemowi "zlóz i nies" mozna zlozyc lezaczek do niewielkich rozmiarów i zabrac ze soba na wakacje lub do dziadków.

SPECYFIKACJA PRODUKTU

Wiek

Od urodzenia do 2 roku zycia
Lezaczek: waga dziecka 3,5 - 9 kg
Najwyzsza pozycja: 9 kg
Srednia pozycja: 9 kg
Najnizsza pozycja: 7 kg
Fotelik: waga dziecka do 13 kg
Najwyzsza pozycja: 13 kg
Srednia pozycja: 10 kg
Najnizsza pozycja: 7 kg

Material

Lezaczek spelnia standard Oeko-Tex Standard 100, klasa I dla produktów dzieciecych.
Certyfikat gwarantuje, ze material jest odpowiedni dla malutkich dzieci, nie wywola podraznien oraz alergii.

Material pikowany
Material glówny: 100% bawelny

Waga / Wymiary

Waga: 2,1 kg
Najwyzsza pozycja: 39 x 79 x 56 cm
Po zlozeniu: 39 x 89 x 11 cm

Bezpieczenstwo

Lezaczek BABYBJÖRN spelnia standardy normy europejskiej EN12790:2009.

Gwarancja

36 miesiecy

Czyszczenie
Prac w pralce automatycznej, w cieplej wodzie (40°C). Prac osobno. Nie wybielac. Stosowac ekologiczne, delikatne srodki piorace. Nie suszyc w suszarce bebnowej. Prasowanie w maksymalnej temperaturze dolnej plyty 110°C. Nie czyscic chemicznie. W celu zdjecia pokrycia, odczep 2 gumki od podstawy lezaczka i sciagnij pokrowiec z ramy.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!