BabyBjörn - poszycie do leżaczka Balance Bliss Niebieski, 3D Jersey

• Marka: BABYBJORN
  • Ilość odwiedzin: 180

Opis produktu

Dodatkowe poszycie na lezaczek BabyBjorn pasuje zarówno do BABYBJORN Bouncer Bliss (szara rama) i BABYBJORN Bouncer Balance Soft (czarna rama). Pasuje tez do starszego modelu Bouncer Balance.
Wszystkie materialy uzyte w lezaczku sa delikatne i bezpieczne dla dziecka. Zostaly przetestowane i spelniaja normy certyfikatu Oeko-Tex Standard 100 klasa 1. Oznacza to, ze sa wolne od niezdrowych substancji i alergenów.
Material Jersey 3D: 80% poliester, 16% bawelna, 4% elastan
Tkanina jest odpowiednia dla skóry dziecka i bezpieczna. Jest wolna od szkodliwych substancji i zatwierdzony zgodnie z norma Oeko-Tex 100, klasa 1 dla produktów dla niemowlat.
Material jest odpowiedni dla malutkich dzieci, nie wywola podraznien oraz alergii.
Czyszczenie
Prac w pralce automatycznej, w cieplej wodzie (40°C). Prac osobno. Nie wybielac. Stosowac ekologiczne, delikatne srodki piorace. Nie suszyc w suszarce bebnowej. Prasowanie w maksymalnej temperaturze dolnej plyty 110°C. Nie czyscic chemicznie. W celu zdjecia pokrycia, odczep 2 gumki od podstawy lezaczka i sciagnij pokrowiec z ramy.
Gwarancja 36 miesiecy

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!