Baby Dan - Kojec Park A Kid, czarny

• Ilość odwiedzin: 194

Opis produktu

SZCZEGÓLOWE INFORMACJE:

- Wyjatkowo szerokie, wygodne drzwiczki ulatwiaja wyjmowanie dziecka (w przeciwienstwie do zwyklych kojców nie trzeba wyjmowac dziecka góra).

- Kojec sklada sie z 5 sekcji - otwieranej furtki o szerokosci 72cm oraz 4 paneli 72cm.

- W zestawie miekki materacyk przystosowany do prania w pralce.

- Bezpieczny dla dziecka - bez ostrych krawedzi i narozników.

- Prosty montaz bez uzycia jakichkolwiek narzedzi.

- Gdy dziecko jest juz starsze mozna go przeksztalcic w bramke ochronna lub oslone kominka.

- Furtke i panele mozna ustawiac w dowolnej kolejnosci oraz pod dowolnym katem.

- Furtke i panele mozna instalowac pod dowolnym katem wzgledem sciany.

- Mozliwosc rozbudowy o nieograniczona ilosc dodatkowych paneli o szerokosci 33 cm lub 72 cm.

- Mozliwosc rozbudowy o nieograniczona ilosc dodatkowych, otwieranych furtek (szerokosc sekcji: 72cm).

- Mocowania do sciany nalezy zakupic oddzielnie.

- Odpowiedni dla dzieci w wieku do 24 miesiecy.

- Spelnia norme europejska EN1930:2011

- Wyprodukowany w Danii

- 2 lata gwarancji

Dunska firma Baby Dan jest swiatowym liderem w dziedzinie zabezpieczen dla dzieci. To wlasnie Baby Dan wynalazl bramki ochronne i od blisko 60 lat wciaz rozwija ten produkt. Dzieki najwyzszej jakosci wykonania oraz unikalnym rozwiazaniom (wiele z nich jest chronionych patentami) Baby Dan jest dzis najwiekszym producentem bramek ochronnych na swiecie.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!