Baby Dan - Bramka ochronna FLEX L, czarny

• Ilość odwiedzin: 184

Opis produktu

SZCZEGÓLOWE INFORMACJE:
- FLEX L sklada sie z: otwieranej bramki (szerokosc sekcji: 72cm), 2 paneli szerokosci 72cm, mocowan do sciany.

- Pasuje do przejsc o szerokosci 90-225 cm.

- Bramke i panele mozna ustawiac w dowolnej kolejnosci oraz pod dowolnym katem.

- Bramke i panele mozna instalowac pod dowolnym katem wzgledem sciany.

- Mozliwosc rozbudowy o nieograniczona ilosc dodatkowych paneli o szerokosci 33 cm lub 72 cm.

- Mozliwosc rozbudowy o nieograniczona ilosc dodatkowych, otwieranych furtek (szerokosc sekcji: 72cm).

- Otwierana i zamykana jedna reka.

- Niezwykle prosty system mocujacy. Po zainstalowaniu uchwytów sciennych, demontaz i ponowny montaz samej bramki zajmuje zaledwie kilka sekund i to bez uzycia jakichkolwiek narzedzi!

- Wymaga przykrecenia do sciany (zestaw nie zawiera kolków montazowych).

- Skladana do niewielkich rozmiarów.

- Wysokosc: 71 cm.

- Odpowiednia dla dzieci w wieku do 24 miesiecy.

- Spelnia norme europejska EN 1930:2011

- Wyprodukowana w Danii

- Gwarancja 24 miesiace

Dunska firma Baby Dan jest swiatowym liderem w dziedzinie zabezpieczen dla dzieci. To wlasnie Baby Dan wynalazl bramki ochronne i od blisko 60 lat wciaz rozwija ten produkt. Dzieki najwyzszej jakosci wykonania oraz unikalnym rozwiazaniom (wiele z nich jest chronionych patentami) Baby Dan jest dzis najwiekszym producentem bramek ochronnych na swiecie.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!